Вітальня
Меблі для вітальні - правила вибору?
Вітальня - доволі складний вибір, а найголовніше - потрібно, щоб вона поєднувала в собі основні якості: була досить естетичною, комфортною, та й просто подобалася господарям будинку. Перед тим, як зробити покупку, необхідно звернути увагу на кілька найважливіших моментів/вимог.
- Міцність, довговічність і надійність меблів. Чимале значення приділяється міцності не тільки меблів, а й фурнітури.
- Стильність і краса. Різноманіття колірних і стильових рішень дає змогу вибрати варіант собі до смаку.
- Меблі у вітальню потрібно підбирати не тільки і не стільки з міркувань краси, а й з міркувань практичності в експлуатації.
- Безпека, екологічна чистота. Найбільш екологічно чистими вважаються натуральні матеріали: шкіра, дерево, метал. Але ціна таких меблів доступна далеко не всім. Застосування штучних матеріалів цілком допустимо, але необхідна наявність спеціального сертифіката.
- Можливість підтримувати чистоту в приміщенні без особливих зусиль. Ідеальний варіант, якщо меблі не ускладнюють прибирання приміщення, не накопичують зайвий пил.
Вибір дизайну
Правильний дизайн оформляється таким чином, щоб окремі предмети меблів добре поєднувалися між собою, а не утворювали безглузде нагромадження чужорідних предметів. Стиль, відтінкову гаму і матеріали підбирають приблизно однакові. Наприклад, стінка у вітальню, виконана в класичному стилі, навряд чи буде гармоніювати зі скляно-металевим столиком, який набагато більше пасуватиме для інтер'єру хай тек.
Потрібно задуматися не тільки над взаємною сполучуваністю предметів меблів, а й над гармонією меблів та інтер'єру кімнати загалом. Саме тому фахівці радять продумувати дизайн ще до початку ремонту. Принцип той самий: єдність стилю і колірної гами. Так, елементи декору і предмети меблів найкраще витримати в єдиній колірній гамі. Якщо вітальня добре освітлена, не потрібно обставляти її занадто світлими меблями.
Матеріал для меблів
Перш ніж купити меблі, визначтеся з матеріалами. Були і залишаються популярними корпусні меблі, виготовлені з натурального дерева. Кількість варіантів і ціновий розкид - величезні: від порівняно недорогих хвойних порід до такої екзотичної деревини, як тик. Можна сказати, що тикові меблі будуть вічними: це дерево абсолютно не схильне до гниття. Крім дерев'яного масиву, для виготовлення корпусних меблів застосовуються ДСП і МДФ. Завдяки сучасним технологіям, ці матеріали безпечні в експлуатації, а ціна їх набагато менша, ніж у виробів з деревного масиву. Як допоміжні матеріали під час виготовлення меблів застосовують пластик, метал (зокрема кування), скло і багато іншого.
Особливості догляду за меблями
Як правило, догляд не становить особливої складності. У господарських магазинах продаються спеціальні засоби для полірування і серветки, що дають змогу зберігати гарний і презентабельний вигляд корпусних меблів. При придбанні меблів, проконсультуйтеся з продавцями щодо підбору м'яких меблів, штор та інших предметів інтер'єру. Вази, картини, фото та інші предмети допоможуть створити єдиний завершений образ.
На сьогоднішній день інтернет магазин меблів Comfort Space™ пропонує купити меблі у вітальню не тільки в м. Київ, а й у регіонах України, в таких містах як: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Запоріжжя, Кременчук, Ужгород, Миколаїв.