Комфорт пространства
×
 x 

Cart empty
Cart empty
Показано 1. 11 із 11

Конференц столи

Основне призначення

Зазвичай конференц-стіл для переговорів призначається для того, щоб присутні за ним люди прийшли до якогось єдиного рішення. Зазвичай його розміри менші, ніж у столу для нарад, але він просторіший, ніж традиційний стіл у кабінеті керівників. Зручний дизайн і продумана форма дадуть змогу присутнім людям почуватися максимально комфортно.

Вибір дизайну і форми

Форма конференц-столів може бути найрізноманітнішою. Іноді це досить складна конфігурація, що передбачає користування комп'ютерами. Іноді буває необхідно розмістити обладнання для перекладу. Важливий момент - скільки людей сідає за конференц-стіл - місто, де цей фактор враховується насамперед. Просто довгий стіл може бути незручним. А використання меблів у формі літери U для великої кількості людей - чудовий варіант. Круглий стіл - найдемократичніший, де всі учасники переговорів перебувають у рівному статусі. Цікава форма амфітеатру, де спікер і слухачі перебувають один навпроти одного. Якщо кімната для переговорів використовується і як лекційний зал, то від великовагових меблів краще відмовитися.
Типова помилка багатьох компаній: якщо потрібно купити конференц-стіл, вони обирають ультрамодну модель, яка виглядає на тлі інших деталей інтер'єру, як абсолютно чужорідний предмет. Як би там не було, подібна покупка на довгий час, тому потрібно підходити до його вибору більш вдумливо. Ще один поширений і абсолютно необґрунтований стереотип - розміщення конференц-столу посередині приміщення. Це буває не просто незручно, а й шкодить усьому вигляду приміщення. Для невеликих приміщень доречніше було б розмістити конференц-стіл у кутовій частині кімнати.

Вибір матеріалу

Купити конференц-стіл у Києві необхідно таким чином, щоб матеріал і дизайн повністю відповідали інтер'єру приміщення. Якщо з вибором готового виробу не виходить, можливе замовлення за індивідуальним проектом. Звичайно, це обійдеться в більшу суму, зате вдасться ідеально вписати стіл в обстановку приміщення. Для виготовлення стільниць застосовуються такі матеріали, як ПВХ, МДФ і якісна ДСП. Для столів класу "преміум" використовується цілісний деревний масив. Застосування благородних і екзотичних сортів деревини сприяє створенню позитивного і солідного іміджу компанії. Іноді доречним є використання нестандартних матеріалів, таких як пластик, натуральний і штучний камінь, метал. Важливо не тільки дотримуватися гармонійності дизайну, а й корпоративного стилю загалом. Приміром, стіл зі скла і металу (тим паче - із пластику) навряд чи стане доречним у солідній адвокатській компанії, а витвір мистецтва з різьбленого дуба навряд чи впишеться в концепцію комп'ютерної компанії. Якщо обирати оптимальне співвідношення якості та ціни, то можна зупинитися на МДФ з покриттям зі шпону натурального дерева. Такий виріб має естетичний і багатий вигляд, а ціна його набагато менша за натуральний деревний масив. А вибір колірних варіантів - найрізноманітніший. Ідеальний матеріал для каркаса - метал. Доводимо до відома клієнтів, що на сьогоднішній день інтернет магазин меблів Comfort Space ™ розширив зону своєї діяльності, і тепер купити меблі від Comfort Space ™, можна не тільки в м. Київ, а в таких містах як: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Запоріжжя, Кременчук, Ужгород, Миколаїв.

Новинка
Конференц стол серии Double
Sales price: 16450,00 грн

Cерія НС-1

(5 - 3 голосов)

Стіл серії НС-1

Sales price: 16450,00 грн

Product details

Конференц стол серии Swift
Sales price: 16900,00 грн

Серія НС-2

(5 - 2 голосов)

Стіл серії НС-2

Sales price: 16900,00 грн

Product details

Новинка
Конференц стол серии Flow
Sales price: 80025,00 грн

Серія НС-3

(5 - 1 голос)

Стіл серии НС-3

Sales price: 80025,00 грн

Product details

Новинка
Конференц стол серии Mayer
Sales price: 49390,00 грн

Cерія НС-4

(4.2 - 5 голосов)

Стіл серії НС-4

Sales price: 49390,00 грн

Product details

Конференц стол серии Sicle
Sales price: 92450,00 грн

Cерія НС-5

(5 - 2 голосов)

Стіл серії НС-5

Sales price: 92450,00 грн

Product details

Конференц стол серии Valdy
Sales price: 17975,00 грн

Серія НС-6

(5 - 1 голос)

Стіл серії НС-6

Sales price: 17975,00 грн

Product details

Конференц стол серии Massive
Sales price: 105840,00 грн

Серія KIO

(5 - 1 голос)

Стіл серії KIO

Sales price: 105840,00 грн

Product details

Конференц стол серии Hero
Sales price: 110460,00 грн

Серія Grand-S

(5 - 1 голос)

Стіл серії Grand-S

Sales price: 110460,00 грн

Product details

Конференц стол серии Join
Sales price: 50310,00 грн

Серія Minister

(4 - 3 голосов)

Стіл серії Minister

Sales price: 50310,00 грн

Product details

Конференц стол серии Secret
Sales price: 71939,00 грн

Серія Cardinal

(5 - 1 голос)

Стіл серії Cardinal

Sales price: 71939,00 грн

Product details

Конференц стол серии Shine
Sales price: 74777,00 грн

Серія Tandem

(5 - 1 голос)

Стіл серії Tandem

Sales price: 74777,00 грн

Product details

Про наш магазин

Мебель от компании ComfortSpace

Comfort Space™ — це сучасний інтернет магазин, де представлені останні новинки офісних меблів і меблів для дому від українського виробника.

Вся наша продукція являє собою найоригінальніші та найстильніші рішення.

Оплата та доставка

Оплата
Сплатити замовлені меблі можливо готівковим або безготівковим розрахунком з урахуванням ПДВ.

Доставка
Доставка меблів і монтаж по Києву та Київській області, проводиться фахівцями нашої компанії. Доставка по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Полтава, Запоріжжя, Кременчук, Житомир, Миколаїв, Кривий Ріг, Хмельницький, Кропивницький - перевізником "Нова пошта".

 

 

Контактна інформація

sample+38 068 222 90 90

+38 067 401 15 51

 

sample cs-mebel@ukr.net

 

вул. Голосіївська 16,
Київ

Працюємо с 9:00-18:00 ПН-ПТ

Замовити дзвінок